• Websiteme Hoşgeldiniz - 18/07/2024

NEDEN YÜZ DEDEKTİFİ?

Elimdeki büyüteç ile ne mi yapıyorum? Tabi ki Sherlock Holmes gibi bir cinayetin kanıtlarını araştırmıyorum. Büyütecimle, insanların yüzündeki en ince ayrıntıları, Çin Yüz Okuma Sanatı tekniğiyle okuyup, onların kişilik analizlerini yapıyorum.

“Mermeri, içindeki meleği özgür bırakana kadar yonttum” demiş Michelangelo. Çoğumuz, sanki mermer bir bloğun içinde hapsolmuş melekler gibiyiz. Bu yüzden işimizi, eşimizi ve arkadaşlarımızı seçerken hatalar yapıyoruz.  Sonra da pişman oluyoruz. Ben de hatalar yaptım, pişman oldum. 

Çin Yüz Okuma Sanatı sayesinde beni zora sokan fazlalıklarımdan kurtularak yaşamımı bir heykeltraş titizliği ile yeniden tasarladım. Kendimle tanıştım ve bu sayede içimdeki meleği özgür bıraktım. 

Sizlerin de bu kadim sanat ile tanışmanızı ve bu sayede içinizdeki meleği özgür bırakmanızı istediğim için kitap yazdım, eğitimler, seminerler verdim ve vermeye devam ediyorum. 

Eğer siz de insanlarla tanışmadan onları yalnızca yüzlerine bakarak tanımak istiyorsanız, buna kendi yüzünüze bakarak kendinizle tanışmak da dahil, sizi, içinizdeki meleği özgür bırakmak için beni takip etmeye davet ediyorum.