• Websiteme Hoşgeldiniz - 18/07/2024


KİTABIM

SEN GERÇEKTE SEN MİSİN? in BASKI ÖNCESİ RENKLİ PDF FORMU SHOPIER’DE

Kitabımı aşağıdaki linke tıklayarak satın alabilirsiniz.

www.shopier.com/Yuzdedektifi_SevgiKaraca

SEN GERÇEKTE SEN MİSİN?

Yüzünüzden Düşen 100 Mesaj

YÜZ DEDEKTİFİ SEVGİ KARACA’DAN BİR İLK KİTAP:

Yüzümüz, kendi gerçek özümüze ait cevherimizi ve dengede olmak için nelere ihtiyaç duyduğumuzu bize söyler. Güçlü yanlarımızı ve yeteneklerimizi yüz hatlarımıza bakarak öğrenebilir. Aynı şekilde bizi zora sokan kişilik özelliklerimizi de yüzümüzdeki verilerden yola çıkarak tespit edebiliriz.

Her insanın yüzü eşsizdir. Bir insanın yüzü, o kişinin kişiliği ve ruhu hakkında bilgi edineceğimiz en önemli alandır. Her yüz, sahibinin ruhunu, kişilik özelliklerini yansıtan bir aynadır. Yüz hatlarımızın her biri, yüzümüzdeki her bir detay psikolojimize dair çeşitli anlamlara sahiptir. Bu işaretlerin sunduğu mesajları çözmek bize hayatınız boyunca karşımıza çıkacak fırsat ve engeller hakkında bilgiler sunacaktır.

Kitapta; ben kimim, potansiyelim nedir, hangi alanlarda başarılı olabilirim gibi sorulara yüz hatlarımızdan yola çıkarak cevaplar veriliyor.

Sevgi Karaca’nın “Sen gerçekte Sen Misin?” adlı kitabı, yüzüne bakarak karşımızdaki insanı tanımak için başvurabileceğimiz önemli bir rehber kitap. Kitabın son bölümünde tanınmış simaların portrelerine bakarak Sevgi Karaca’nın yaptığı yorum ve değerlendirmeleri görebilirsiniz. Bu bölümde Mustafa Kemal Atatürk, Adnan Menderes, Kemal Kılıçdaroğlu ve Recep Tayyip Erdoğan gibi siyasi kişiliklerin yanında Tarkan, Gülben Ergen ve Okan Bayülgen gibi popüler isimlere de yer verilmiş.